Kto jest dobrym rodzicem?

Wychowanie dzieci nie jest sprawą łatwą a często i tanią. Matki oraz ojcowie bardzo często zadają sobie pytaniem czy są odpowiedni dla swoich dzieci. Jest tak szczególnie w sytuacjach najbardziej stresowych, związanych między innymi z problemami zdrowotnymi, humorami lub wybrykami dzieci. Szukając rozwiązań a nawet rad warto szukać ich w Internecie, gdzie działają tematyczne strony oraz fora. Tworzą je najczęściej bardziej doświadczone osoby, często również rodzice, psychologowie, którzy mają dużą praktykę. Podstawą jest tu oczywiście wymiana informacji, spostrzeżeń i wszystkich wiadomości, które stają się pomocne w kolejnych latach dorastania dziecka. Coraz częściej takie wsparcie okazuje się bardzo pomocne, szczególnie, że dzieci przebywające w swoim towarzystwie mogą przejmować różne wzorce zachowania.